Savetnica
Pogledaj neka od pitanja koje su tvoji vršnjaci postavljali našoj savetnici za karijeru. Ako ne možeš da pronađeš odgovor pošalji pitanje našoj karijernoj savetnici.
Šta da upišem?
Učenica sam Ekonomske škole, smer poslovni administrator. Četvrta sam godina i počela sam da razmisljam o tome šta da upišem. Ali imam problem što ne znam šta hoću da ušpišem. Ono što znam da me ne zanima su medicina i pravo. Isto tako ne bih ni ekonomiju. Pre neke društvene nauke. Kakva je budućnos...
1853
pre 14 godina